Commentary  You call that cheap?!

Re: “This week, enjoy a vegasm” | Mind&Body | November 5

Budget, eh? I went rice shopping expressly for this recipe, and let me tell you, I won’t spend $7 on 2 kg. of basmati rice when I can get long-grain for $4. That said, I’m sure it’ll all be yummy, and thank you for giving me meal ideas that will surely last me at least a week.

Naomi EndicottU1 AnthropologyDaily staffer